29 Eylül 2013 Pazar

ben...

ben aşık olacaksam yine sana olurum biliyor musun? bütün saçma sapanlıklarına rağmen. bütün sen olmana rağmen. bu kadar sevmen zorluyor insanı ama konu benimle ilgili seninle değil. sen sevmezsen tekrar biraz daha melankolik olurum sanırım. ben sana aşık olurdum yine sen sevmesen de hatta şu an ki şartlarımız altında bu tek taraflı bir aşk olurdu.
pes etmediğimi sana göstermesem de ben hiç pes etmedim. aslada etmeyeceğim. hayatıma başka bir aşk girebilir. başka bir sevgi olacaktır. başlarda mutlu olacağım ama bu büyük bir ama. altından kalkamayacağım bir ama!! seninde aynı hislere sahip olduğunu bilmeden tamamlayamayacağım bir ama.
geçmişime baktığımda tek senin için pişman oluyorum ben. bir sana üzülüyorum. yarım bıraktığım bir sen varsın. ne zaman yağmur yağsa şu anda olduğu gibi ilk damla adına vurur. penceremde buğulanmadan çıkan bir harf belirir. aşktan mı pişmanlıktan mı bilmediğim bir harf. ben korkularımın kurbanı ettim seni. çok korktum ben kaybetmekten. sevmemenden. eskisi gibi gülemeyeceğimizden. ben yemek yemeni o kadar çok kendime benzetmiştim ki. biz seninle ne yapacağız dediğinde bilmem demek yerine omzuna dayansaydım ya başımı. bunlar işte tüm pişmanlıklarım benim. seni tam istediğim gibi sevemedim hiç. o kadar kızdım ki sana o kadar çok kızdım ki. tamamen kaybettiğimde geçti bütün kızgınlığım yerini bir buruk gülümseme aldı. mutlu olmaya karar vermene çok sevinmiştim. en azından deniyorsun . yaşamak için devam ediyordun. içindeki karanlık için özür dilerim. artık yapabileceğimiz hiçbir şey yok. karanlıklarda yaşamayı öğrendik. ikimizde...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder